Hakkımızda

Erma Yapay Bitkilendirme Firması olarak yapay çiçek, yapay ağaç ve dekorasyon sektöründe güçlü tasarımlarımızla birlikte , tecrübeli ve kaliteli işçilik anlayışımızla sektörde hizmet vermekteyiz.

Belirttiğimiz çalışmaların ürün modelleri, malzeme ve aksesuarları sizin isteğinizegöre firmamız tarafından tasarlanıp uyulanır. Erma tarafından yapılan sınırsız tasarım çeşitleri ve görebileceğiniz en doğal gerçek renklerle tanışın, hayalinizde gerçekleştirdiğiniz büyülü dünyayı evinizde, iş yerinizde ister küçük bir köşede, ister büyük bir alanda, bulunduğunuz her ortamda, ceneti yaşamak istediğiniz her zaman diliminde firmamız yanınızdadır.

Çalışma Alanımız

-ŞOKLANMIŞ PALMİYE
Erma yapay ve şoklanmış bitkiler firması olarak; Doğada olan palmiyeleri,mekanlarınıza stabilize ederek uygulamaktır. Palmiyelerimiz fenix (Phoenix Canariensis) ve Washington Palmiye, olmak üzere iki ayrı modelden oluşmaktadır. Erma yapay ve şoklanmış bitkiler firması olarak mekanınızın uygunluğuna göre istenilen palmiye modelini istenilen şekil ve yüksekliğinde Erma yapay ve şoklanmış bitkiler firması uzman ekiplerince hazırlanıp ve uygulanmasıdır. Şoklanmış palmiyeler istenilen metrede istenilen şekilde (düz,eğimli,yamuk,tekli ve çoklu grup) Erma yapay ve şoklanmış bitkiler firması ekiplerince uygulanmasıdır.
-YAPAY PALMİYE
Yapay palmiye şoklanmış palmiyeden farklı olarak, isteğe göre gövde şoklanmış, yaprakları yapay yaprak olabilmektedir. Ayrıca gövde ve yaprakları Erma yapay ve şoklanmış bitkiler firması ekiplerince istenilen , uzunluk ve şekillerde yapılabilmektedir. Yapay ve şoklanmış palmiyelerimiz hem iç hemde dış mekanda kullanıma uygundur.
-ŞOKLANMIŞ AĞAÇ VE BİTKİLER
Erma yapay ve şoklanmış bitkiler firmasınca doğada olan bitkileri stabilize ederek istenilen yerde uygulanmasıdır. Ağaç ve bitkiler şoklama işlemi yapıldıktan sonra; su,toprak, bakım vb işlemleri gerekmemektedir.
-ŞİMŞİR ÇALIŞMASI
İster iç ister dış mekanlarınıza Erma yapay ve şoklanmış bitkiler firması ekiplerince, seperatör ve diğer şekillerde uygulanmaktadır.
-DEKORASYON
Erma yapay ve şoklanmış bitkiler firması uzman ekiplerince, ister dış ister iç mekanlarınızda, yapay peyzaj ve tasarım uygulanmaktadır.
-YAPAY ÇİÇEK
-Erma yapay ve şoklanmış bitkiler firması olarak yapay çiçek ve dekoratif ürünlerde de mekanlarınıza yenilik ve güzellik katmaya devam ediyor. Erma yapay ve şoklanmış bitkiler firması olarak birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır.